...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

+2
*rbd*
Bekiii
6 posters

Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by Bekiii Sob Okt 18, 2008 2:56 pm

V nedeljo boste lahko spremljali odličen finale oddaje El show de los suenos. Ne samo zato, ker je favorit za zmago Pee Wee, ampak tudi zato, ker bo v boju za sanje sodelovala tudi Dulce Maria, članica skupine RBD.

Rdečelaska pravi, da je z velikim veseljem sprejela povabilo, saj je prijateljica Pee Weeja,in tudi azto ker bo tako lahko tudi mladim sporočila, naj sanjajo naprej, in naj nič ne ustavi njihovih sanj.

S posebno pesmijo, ki bo pozvala mladino naj sanja, sta se Dul in Pee wee pripravila na soočenje s finalom. S presenečenjem, ki ga pripraljajo na odru, ne bodo samo sodnike pustili z odprtimi usti, temveč vse gledelce, ki so spremljali Pee Weeja teden za tednom.

Prejšnji teden je bil Ucker spremljevalec in tisti, ki je podpiral svojega prijatelja Pee Weeja na odru, da bi mu s tem pomagal se približati do uresničitve njegovih sanj. Sedaj pa je na vrsti Dulce, da stori isto, dokaže mladini, da so sanje uresničljive. Dovolj je, da imaš ob sebi prijatelja, kot ima Pee Wee njo in tudi Uckerja.

Ampak, brez pomoči najpomembnejšega prijatelja, in to si TI, sanje ne bodo uresničene. Zato z vsemi svojimi prijatelji glasuj, tako, da pošlješ SMS z besedo Pee Wee na 61111. Ne pozabi, da več sporočil bo poslanih, več možnosti je za uresničitev sanj. Tvoj glas lahko vse spremeni. Glasuj!
(Glasovanje velja samo za Mehiko)

vir: http://rbd-slovenija.blogspot.com/ ..spremenjeno by: Bekiii
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Re: Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by *rbd* Sob Okt 18, 2008 6:51 pm

ful dobr,skoda,ker ne moremo glasovat se mi v slo. Question
*rbd*
*rbd*
...mini rebeldek...
...mini rebeldek...

Female
Število prispevkov : 253
Age : 34

Nazaj na vrh Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Re: Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by Lariix * Pon Okt 20, 2008 8:56 pm

megaa sta pelaa Zelo vesel I love you I love you I love you edin on mau smešn haha

euo posnetek

Lariix *
Lariix *
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 806
Age : 28
Location : Siempre a tu lado
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : zkaii mi nebi bLii
Kje si izvedel za forum? : ogLašeuanJee na rebelde.si xD

http://sl.netlog.com/Larii_Farii

Nazaj na vrh Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Re: Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by **lolish** Pon Okt 20, 2008 9:05 pm

dobra sta pela, sam ta pesem je za moškega ful težka, pa smešna, kr je ful visoko, zato pa pride tako smešno ven ko poje Pee Wee
bi bilo boljše če bi si zbrala kero dugo pesem, kr ta je bila malo skoraj previsoka zanj
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Re: Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by Bekiii Pon Okt 20, 2008 9:17 pm

ja.. tešk je zapet za fante tok visoko.. ma dobr..nižje pa ni šlo.. kokr kol..neke dele smečn pa čudn zapoje haha ampak..na koncu pa mi ful lepo zapoje I love you in dul..kko e oblečena..omg.. božanska jee I love you I love you Angel
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Re: Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by Lariix * Pon Okt 20, 2008 9:44 pm

ma itaq da je BOŽANSKAAAA !!!!!! sej je uedn I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you Zelo vesel Zelo vesel Zelo vesel Zelo vesel
Lariix *
Lariix *
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 806
Age : 28
Location : Siempre a tu lado
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : zkaii mi nebi bLii
Kje si izvedel za forum? : ogLašeuanJee na rebelde.si xD

http://sl.netlog.com/Larii_Farii

Nazaj na vrh Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Re: Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by **lolish** Pon Okt 20, 2008 9:52 pm

Lariix * je napisal/a:ma itaq da je BOŽANSKAAAA !!!!!! sej je uedn I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you Zelo vesel Zelo vesel Zelo vesel Zelo vesel
ja saj maš prav ona je res vedno božanska I love you I love you I love you
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Re: Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by Robertita* Pon Okt 20, 2008 10:03 pm

a ma gdo posnetek ko je ucker peu ??? drugače pa je on malo fušau ona pa je pela ful ful ful dobro I love you
Robertita*
Robertita*
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 576
Age : 29
Location : con RBD
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so enostavno the best
Kje si izvedel za forum? : z oglaševanja na rebelde.si xd

Nazaj na vrh Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Re: Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by Lariix * Tor Okt 21, 2008 6:22 pm

euo posnetek Ucker in Pee Wee - No tengo dinero




Waaaaa...Kok dobr plešeta !!!!!!!!!!!!!!!!!! Šokiran Šokiran Šokiran Šokiran I love you


------------ Edit*
ena novica k spada pod to temo Zelo vesel

Dulce o razpadu in projektih


Dulce Maria je z Pee Weejem pela v oddaji El show de los suenos. Po oddaji je Dulce spregovorila o razpadu skupine ter njenih projektih: "Trenutno smo začeli snemati nov CD. Mislim da bo zelo dober, poln čustev in ponovno bomo peli pesmi vsi skupaj in ne vsak posebej kot na EDCju. Novembra, po končanem snemanju bom začela s snemanjem Pedrove nove telenovele in med tem odšla še na turnejo".





vir: rbd-slovenija × kopirana novica!
Lariix *
Lariix *
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 806
Age : 28
Location : Siempre a tu lado
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : zkaii mi nebi bLii
Kje si izvedel za forum? : ogLašeuanJee na rebelde.si xD

http://sl.netlog.com/Larii_Farii

Nazaj na vrh Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Re: Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by **lolish** Tor Okt 21, 2008 9:01 pm

uaaaaaaaau kok dobro plešeta pee in ucker
res sta dobra
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Re: Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by Robertita* Sre Okt 22, 2008 10:39 pm

waaaaaaaaaaaaaaaaaa ku dobro wauu moj ucker I love you huala Lariix * da si dala posnetek
Robertita*
Robertita*
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 576
Age : 29
Location : con RBD
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so enostavno the best
Kje si izvedel za forum? : z oglaševanja na rebelde.si xd

Nazaj na vrh Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Re: Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by HamiLton.girL <3 . Sre Okt 22, 2008 11:21 pm

nice
HamiLton.girL <3 .
HamiLton.girL <3 .
...mini rebeldek...
...mini rebeldek...

Število prispevkov : 125
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Re: Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by Bekiii Čet Okt 23, 2008 4:42 pm

fuul dobr plešetaaa ..sam mi je blo lepš k ej z dul odpeu I love you
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce Empty Re: Pee Wee-jeve sanje podpira tudi Dulce

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu