...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Nemčiji bo stala ena največjih evropskih mošej

2 posters

Go down

V Nemčiji bo stala ena največjih evropskih mošej Empty V Nemčiji bo stala ena največjih evropskih mošej

Objavlja by **lolish** Pet Avg 29, 2008 3:47 pm

Potem ko se je muslimanska skupnost strinjala s postavitvijo nižjih minaretov, so oblasti v Kölnu dale zeleno luč za gradnjo ene največjih evropskih mošej.

Turško-islamska unija (DITIB) je namreč sprva nameravala postaviti dva 55-metrska minareta, s čimer pa se kölnske oblasti niso strinjale.

Načrt za gradnjo mošeje v Kölnu, kjer je 12 odstotkov prebivalstva muslimanov, je bil že dolgo na dnevnem redu tamkajšnjih oblasti.

V Nemčiji je trenutno 159 mošej, leta 1990 so tam na primer stale le tri. V Nemčiji živi okoli 3,5 milijona muslimanov, večina je Turkov.
V Nemčiji bo stala ena največjih evropskih mošej Online120317-300Model načrtovane mošeje v Kölnu.
vir: http://213.250.55.115/Ris2007/default.asp?kaj=3&id=2008082905356303

Kakšna se vam zdi mošeja?
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

V Nemčiji bo stala ena največjih evropskih mošej Empty Re: V Nemčiji bo stala ena največjih evropskih mošej

Objavlja by *Pinky.Girl^* Pet Avg 29, 2008 4:33 pm

Zdeii jst upam da ne boste mel kej proti men...sam jst nism čista slovenka...moji stari starši so iz Bosne in so muslimani...drgac so se pa moji starši in jst in moj brt kle v ljubljani rodil...sam useen jst nimam čist nč proti muslimanom nito proti slovencem....uglavnem zame so usi enaki...

to mošejo oz. po domače đamijo je treba pa dobesedno pohvalt...je ena najlepših k sm jih vidla...v vseh držav kjer sm bla in sm vidla mošejo!!
*Pinky.Girl^*
*Pinky.Girl^*
×Adminka×
×Adminka×

Female
Število prispevkov : 1852
Age : 29
Location : Elite way school**
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : So zakoon...Rbd rulla**
Kje si izvedel za forum? : Je moii forum**

https://rebelde-rbd.forumactif.com/index.htm

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu