...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna-Disturbia

Go down

Rihanna-Disturbia Empty Rihanna-Disturbia

Objavlja by DuL*Any on Tor Avg 26, 2008 7:54 pm

Nekaj prodornih taktov na klavirju, potem pa nekdo zakriči! V verige vklenjena telesa se zibajo v ritmu glasbe. Vse je zelo temno in strašljivo. Kar se zdi kot scena iz grozljivke pa je rihannin nov videospot za pesem disturbia. Neverjetno je kako je pevka s temi scenami vse po vrsti šokirala. Otepa se na mučilnem stolu, nosi bele kontaktne leče, svetle razmršene lase in se histerično smeji. V nekaterih scenah celo pozira vklenjena v verige, potem pa naenkrat stoji v ognju kot bi bila na grmadi.Kdo je ta nevarna ženska in kam je izginila naša sladka nedolžna karibska lepotica? Zd se da je postala pošast, tako vsaj ta dvajsetletnica pravi o sebi. RiRi poje o mračnih likih, ne more se zbrati, ljubkuje se s pajčevinami. Vse to se ne more primerjati z njenimi dosedanjimispoti. Ta vidoe je nekaj povsem drugačnega. Na številnih spletnih forumih fani pišejo: Ali se je Rihanni popolnoma zmešalo?? Kaj to sploh pomeni? Drugim se video zdi preprosto odvraten: s temi lečami je Rihanna videti kot pošast. Običajno je super dekle, to pa je prava groza!
In kaj o tem misli Chris Brown? ---> Tudi meni ni všeč da se Rihanna tako svobodno obnaša v spotu...
RiRi v spotu kriči: Jaz sem pošast! Nova Rihanna ni dobra, sladka in nedolžna temveč divja, umazana in precej zlobna.

ewo že video:

KAJ MISLTE O TEM????

vir: Bravo
DuL*Any
DuL*Any
×Adminka×
×Adminka×

Female
Število prispevkov : 1386
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : Ker so naj naj naj naj boljšii!!
Kje si izvedel za forum? : Moii Forum

https://rebelde-rbd.forumactif.com

Nazaj na vrh Go down

Rihanna-Disturbia Empty Re: Rihanna-Disturbia

Objavlja by **lolish** on Tor Avg 26, 2008 8:32 pm

grozen video, prav nič ji ni podoben

**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

Objavlja by Dulce.^^ on Čet Sep 18, 2008 6:20 pm

Beedn video pa pesm mi tut ni fajna.OOO čist je postala drgačna.Men je bol ušeč bla ko je mela še tiste dovge lepe lase pa ko je bva mirna pa kul pa use zej je pa kr neka
Dulce.^^
Dulce.^^
...mini rebeldek...
...mini rebeldek...

Število prispevkov : 182

Nazaj na vrh Go down

Objavlja by Gost on Čet Sep 18, 2008 6:30 pm

pesem je najjj bolša pa men je tut spot ql :D če vam ni pa ne morm pumagat :twisted:

Gost
Gost

Nazaj na vrh Go down

Objavlja by Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh