...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chris ne bo igral v Pedrovi telenoveli

3 posters

Go down

Chris ne bo igral v Pedrovi telenoveli Empty Chris ne bo igral v Pedrovi telenoveli

Objavlja by **lolish** Ned Okt 26, 2008 7:36 pm

Christian je zavrnil ponudbo za glavno moško vlogo v Pedrovi novi telenoveli Verano de amor. Simpatičen igralec je pustil sporočilo na forumu na spletni strani Univision, kjer nam je zaupal svojo odločitev:

"Najprej vse lepo pozdravljam. Želim vam povedati, da ne bom sodeloval pri novi telenoveli. Po pravici povedano vsaka stvar se zgodi z razlogom. Vzel si bom nekaj časa za počitek. Občutek imam, da bom zaplaval v glasbene vode. Ko bo kakšna nova novica, vam jo sporočim. Prosim vas za vašo podporo in ljubezen, saj sem odvisen od vas."

Christian se je odločil, da si bo vzel nekaj časa premora od igralstva in se posvetil solistični glasbeni karieri.

vir:http://rbd.si/clanek/novice/zavrnil-ponudbo.html
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

Chris ne bo igral v Pedrovi telenoveli Empty Re: Chris ne bo igral v Pedrovi telenoveli

Objavlja by *rbd* Ned Okt 26, 2008 9:02 pm

Ja,po eni strani skoda,po drugi,pa ne prov ma da si bo vzel pocitek. ja mojo podporo mas CHRIS! I love you
*rbd*
*rbd*
...mini rebeldek...
...mini rebeldek...

Female
Število prispevkov : 253
Age : 34

Nazaj na vrh Go down

Chris ne bo igral v Pedrovi telenoveli Empty Re: Chris ne bo igral v Pedrovi telenoveli

Objavlja by Robertita* Ned Nov 02, 2008 9:36 pm

ga podpiram kr mislim d ful dobro poje in me veseli d bo nadaljeval z glasbeno kariero I love you
Robertita*
Robertita*
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 576
Age : 29
Location : con RBD
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so enostavno the best
Kje si izvedel za forum? : z oglaševanja na rebelde.si xd

Nazaj na vrh Go down

Chris ne bo igral v Pedrovi telenoveli Empty Re: Chris ne bo igral v Pedrovi telenoveli

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu