...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sporočila z Univisiona

Go down

Sporočila z Univisiona Empty Sporočila z Univisiona

Objavlja by Gost Sob Maj 17, 2008 7:41 pm

Dul se je 16.01.2008 oglasila svojim fanom na forumu Univision.

dokument: http://rapidshare.com/files/84986524/Dul_mensaje_16.1.2008.doc.html
Prvo sporočilo: Govorila je predvsem o svoji knjigi, ki bo izšla 14 februarja. O tem kako ji je nekdo ukradel del njene knjige in da jih prosi da knjigo ne kupujejo prek interneta, ker ni celotna knjig
a (manjka nekaj slik, teksta) in da rajši počakajo na uradno izdajo knjige, ki bo izšla najprej v Mehiki.

Drugo sporočilo: Najlepša hvala za vašo podporo in ne kupite knjige preko interneta, ker je ponaredek. Vse vaš občudujem in zelo pogrešam. Knjiga bo izšla v Braziliji, Španiji, Kolumbiji, Čilu, Puerto Rico in v ZDA. Ampak želim da me podpirate, ker prva izdaja bo izšla v Mehiki. Rada vas imam in hvala za vse in pričakujem vas na turneji.



03-29-2008 07:22 PM
HOLA CHICOS! ES QUE HABIA PERDIDO MI CLAVE OTRA VEZ ,COMO ESTAN! YO SOLO QUIERO AGRADECERLES POR TODO EL APOYO QUE LE HAN DADO A MI LIBRO , Y POR CREER EN LOS PROYECTOS Y LAS LOCURAS QUE SE NOS OCURREN,DE CORAZON ESPERO QUE LES HAYA GUSTADO EL LIBRO , QUISE COMPARTIR UN POCO DE LA REALIDAD QUE TODOS LOS SERES HUMANOS ,MAS CUANDO ESTAMOS CHAVOS JAJJAJA PASAMOS QUE UN DIA PUEDE SER MARAVILLOSO Y AL OTRO TODO SE PONE OBSCURO , PERO ES NORMAL , Y EL MENSAJE DE HOY ES QUE LAS PALABRAS SE LAS LLEBA EL VIENTO......ASI ES MUCHACHOS SOLO LOS HECHOS CUENTAN , ASI QUE HAY QUE PERDONAR , HAY QUE DAR AMOR ,HAY QUE PREPARARSE , CREAR, ESCRIBIR BAILAR SONREIR, CANTAR,DEDICARNOS A LO QUE MEJOR SABEMOS HACER, Y SOBRETODO TENER FE , PORUE AUNQUE SE OIGA CURSI LA FE MUEVE MONTAÑAS!!!!! , Y NO DEJEN QUE EL MIEDO LOS PARALIZE USEN EL MIEDO COMO MOTOR! NO DEJEN QUE EL MIEDO Y LA FALSEDAD LOS USE A USTEDES ! LOS AMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

P.D DEJEN COMENTARIOS DEL CONCIERTO ME ENCANTARIA SABEAR QUE OPINAN DEL SHOW,Y DE MI LIBRO......LES MANDO BESOS


03-29-2008 07:53 PM
AHHHHH!!!!!!!!SON TANTAS COSAS QUE QUIERO DECIR Y TANTOS LUGARES ADONDE HA LLEGADO ESTE SUEÑO , ESTADOS UNIDOS,COSTA RICA,PERU,ARGENTINA,ECUADOR,BOLIVIA,FRANCIA,ESLOVENIA,EN FIN, VAMOS A IR MUY PRONTO ,A BRAZIL A CHILE ,VENEZUELA,BOLIVIA , Y A ESPAÑA PARECE QUE SERA EN JUNIO O ALGO ASI PERO SEGURO VAMOS ,VAMOS A ARGENTINA, ....CREANME QUE NOS MORIMOS DE GNAS DE IR O REGRESAR A CADA UNO DE ESTOS PAISES ,ESTOY TRATANDO DE CONTESTAR PERSONALMENTE..PERO ME REGRESA EL MENSAJE POR ESO SE LOS CONTESTO POR AQUI....Y LO DEL LIBRO AYUDENME A ESCRIBIR PARA QUE SE APUREN Y PRONTO LO SAQUEN EN LOS DEMAS PAISES !!!!!!!!


PREVOD:

1.Ola! Problem je bil v tem, da sem spet zgubila moje geslo. Kako stee?
Samo sem se hotela zahvaliti za vso podporo, ki ste jo dali moji knjigi in ker ste vrjeli v naše norčije in res upam da vam je knjiga všeč. Pa še malo v realnost. Vsi smo ljudje in en dan imamo dober, drugi slab ampak to je normalno. Zato moremo odpuščati, deliti ljubezen, biti pripravljen, pisati, plesati, se smejati, peti, se osredotočiti na to kar najboljše znamo in najpomembnejše imeti vero. Čeprav se sliši smešno, vera premika gore. In ne pustiti da vas strah potepta! uporabite ga kot motor!

rada vas imam

ps. pustite komentarje knjige in koncertov ker me zelo zanima kaj si mislite o njih.

2.Ahhh!!!! ZDA, Kostarika, Peru, Argentina, Ekvador, Bolivija, Francija in še Slovenija - tukaj bomo šli kmalu.
v Brazilijo, Čile, Venezuelo, Bolivijo in Španijo pa mislim da junija al neki takega. ampak 100% gremo. Vrjamite, da umiramo od želje da bi obiskali vse te države. vrjamite da hočem odpisati vsako temo posebej ampak se mi vrne sporočilo in mi ne pusti zato vam odgovarjam tukaj.
In še za knjigo - pomagajte mi pisati ljudem da bolj pohitijo in jo izdajo v več državah.




HOLA CHICOS Y CHICAS....ESPERO QUE ESTEN MUY BIEN , LES CUENTO ALGO QUE TENGO EN MENTE QUE VERDADERAMENTE TENGO GANAS DE HACER Y QUE FUNCIONE,Y LOS VOY A NECESITAR MUCHO,RESULTA QUE QUIERO APOYAR UNA ORGANIZACION QUE ES EN PRO DE LOS DERECHOS DE LAS MUJERES INDIGENAS,LAS PROTEGEN,LES DAN EDUCACION, APOYO Y SOBRE TODO QUE TENGAN UN TRATO DIGNO Y QUE SE LES ESCUCHE , LOS HOMBRES SON HERMOSOS!!!!!!!ESTAMOS DE ACUERDO, PERO CREO QUE ES HORA DE APOYAR A LAS MUJERES Y DE PODER EXPRESARNOS Y NO DEJARNOS MANIPULAR NI "DOMAR" POR LA SOCIEDAD ,DE VERDAD ME GUSTARIA EMPEZAR POR AQUI , QUIERO SUBASTAR LAS PINTURAS ORIGINALES DE MI LIBRO Y OTRAS QUE TENGO QUE NO HAN SIDO PUBLICADAS,Y LO MUCHO O POCO QUE SE RECAUDE DE IRIA DIRECTO A LA CUENTA DE ESTA ORGANIZACION CON EL FIN DE AYUDAR....SE VALE DE TODOS LOS PAISES ,SE LOS ENVIARIA ,Y SI FUNCIONA PROBABLEMENTE SE PUEDAN HACER SUBASTAS DE OTRAS COSAS QUE A USTEDES LES INTERESEN Y QUE YO PUEDA DONAR. ESPERO SUS RESPUESTAS A VER QUE OPINAN ,SE QUE CUENTO CON USTEDES Y ESPERO QUE ME A POYEN EN ESTO COMO LO HAN HECHO CADA DIA ....DE CORAZON LOS AMOOOOOOOO

P.D NO SABEN EL GUSTO QUE ME DA ENTRAR AL FORO Y VER QUE SON MUY INTELIGENTES Y QUE YA NO SE CICLAN EN LOS TEMAS QUE SOLO QUIEREN PELEAS Y COSAS NEGATIVAS , LOS QUIERO !!!!!!!!!!!

PREVOD:

Ola .. upam da ste vsi OK. Bi vam rada povedala nekaj kar mi je zdej padlo na pamet in hočem to narediti. Želim si podpreti organizacijo, ki ščiti staroselske ženske, jih šola in jih predvsem posluša. Mislim da vse mislimo isto in da bo to to dober začetek k preprečitvi manipulacije in izrabljanja žensk.
Zato hočem prodati svoje originalne risbe, tiste v knjigi in tiste ki jih v knjigi ni. Ves zbran denar, pa naj bo to malo ali dosti, bo šel za to organizacijo. lahko bi naredili tudi dražbo drugih mojih stvari, če ste za to zainteresirani.
Kupili bi jih lahko ljudje iz vseh držav.
Povejte mi kaj si mislite o tem in upam da me podpirate.
Rada vas imam iz srca!!!

ps. Ne veste kako vesela sem da ko vstopim na forum vidim da ste vsi pametni in se ne kregate med sabo.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu