...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

+3
Lariix *
Bekiii
**lolish**
7 posters

Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by **lolish** Sob Avg 16, 2008 5:24 pm

Govori se tudi, da je za razpad skupine kriva Televisa. Poleg tega da članom skupine zelo slabo plačajo, imajo probleme tudi z EMI Music.

Druga verzija ki tudi obtožuje Televiso je, da so v Nuevo bando Timbiriche uložili veliko denarja in ni zaslepila RBDja. Morda mislijo, da bodo z tem ko bodo RBD razpadli, LNB postali bolj popularni.

Ali zato Pedro govori preobrazbi skupine? Bodo menjali le ime, založbo oni pa ostali isti?
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by Bekiii Sob Avg 16, 2008 5:28 pm

JP...EVO Na www.rebelde.si smo pršli do tega da naj bi to blo res....:

bom kr use kopirala ko je ena objavla:

evo spet jst .... tole je nekdo na uni.ju objavil (upam da razumete ker nism pri volji za prevajanje, ker že ceu dan jočem, se mi zdi kukr da se mi svet podira pod nogami)... tut mate meil od dulce tu, če ji hoče kdo pisat dulcemaria@rbd.com.mx

alguien en el foro de Dul puso un mensaje de ella q dice:

dulcemaria@rbd.com.mx dice:

chavos sabemos que contamos con su apoyo, rbd seguira hasta cuando ustedes quieran, se que esto es algo fuerte para todos, pero lo afrontaremos como la gran familia que somos, por que asi es mas facil, se que cuento con miles de personas que jamas me dejaran sola, yo les agradesco todo su cariño todo su apoyo, se que jamas pagare tanto cariño, me llevo los mejores recuerdos, ustedes son lomejor que me paso, ustedes hicieron posible este sueño

izgleda res, da nihče noče zapustit skupine in da jih je očitno (vsaj tako zgleda, tut sodeče po tistem kar je Anahi že učeri napisala) da jih je nekdo prsilo u to da se raziddejo ....

edit:
evo pa še tole poglejte
http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=anahi&message.id=10124117

jst res ne vem več kaj nej si mislem .... mislem, da je res Televisa neki zakuhala za use tole

pol pa druga na hitro prevedla:


http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=anahi&message.id=10124117

tukej piše en fan k se je menda z dul pogovarju...pravi da so mel v pogodbi še 3 cd-je za posnet in film...vendar jim je Televisa rekla da če prodaja pade za 10% se bo skupina končala...in to se je očitno zgodil...ne vem kok od tega je res, u glavnm tko je en oboževalc napisu...

mnenje tiste ki je to novico objavla:

jst sm tut tole brala, sm tut gor link prlepla, in kr ne morem vrjet ... mislem, da je tole kr res, ker se mi zdi, da ni noben razpoložen, da bi pisau laži, sploh u takem trenutku .... ne vem zato pa se je treba borit skupaj z njimi in jim pomagat, ker zgleda res da je Televisa kriva ... mormo združet moči, skupi lahko dosežemo, bormo se za svoje sanje.... sm zdej mau, ampak res mau bolše vole, ker vem da upanje ostaja .... sej prauvjo, da upanje umre zadnje, pa čeprov mogoče ne bomo dosegel, da bi se ponovno združel (vedno ko pomislem na to da jih ne bomo več vidl skupi, mi pridejo solze u oči) mormo se borit za njih in za nas, da si potem ne bi očital da nismo poskusel ..... zato borite se .... Hasta la Victoria, siempre! je reku Che .... tako, da borimo se do konca



in še moje mnenje:

ja..evo in to sm js mela u mislih da je tud najbl glavn uzrok...ta prokelta Televisia je mela RBDjevce sam azto da lohk tok služjo..in takoj k je prodaja šal dol..je tud dnara bo manj..in tko so se oni odločli..MAPAK ŽALL ZLOOOO NAPAČNO..K ZEI PA ITAK BODO ŠE MAN SLUŽLI..KI BODO SPLOH DOBILI ŠE TAKO SKUPINO???!!!


i sm 99% da je to rpavi razlog!
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by Gost Sob Avg 16, 2008 5:42 pm

jst sem 99.9% sm že nekje slišala da učas te založbe tok pritiskajo na te svoje...groza po moje :x

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by **lolish** Sob Avg 16, 2008 5:51 pm

TI NA TELEVISI SO VELIKI BEDAKI zdaj jim bo šele padla prodaja če ne odo več sodelovali z RBD, lahko pa se jim tudi zgodi, da kak druge skupine ne bodo več želele sodelovati z njimi
če je to res pol super ker morajo samo založbo menjat, pa lahko nadaljujejo kjer so ostali
bi pa bilo res lepo slišati tudi kakšno mnenje imajo Christopher, Maite in Poncho, saj so Any, Dulce in Christian že povedali da so zelo žalostni ker skupina razpada
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by Bekiii Sob Avg 16, 2008 8:24 pm

NAJVEČ SO Z NJIMI ZASLUŽLI..ŠE VEJO NE KAJ SO MELI U TEH 4 LETIH...DA BI SE JIM TISTI USRANI DNAR ZAŽGAU!
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by Bekiii Sob Avg 16, 2008 11:46 pm

joooooooooooooooooooooo.....ta slikca ko jo mam v podpisu...omg..eiiiii to se bo res zgodilo!!!!!!!!! Je*te se ...in ta po*ukana televisia.....

aia..ducle je pisala....(zei nism pr volji da bom iskala pravot emo za to..tko da sorrry):

(naslov je Angelitos)

hola...tengo un nudo en la garganta y en mi corazon...al igual que para ustedes estos cuatro años han sio los mas importantes de mi vida ,donde nacieron tantos sueños , murieron muchos otros ,..y conoci miles de angelitos que cuando ya no podia mas y cuando ya no ceia en nada ..me hicieron volver a soñar ,me hicieron crrer que los sueños de hacen realidad...y que lo verdadero nunca tiene un final,lo real es lo que llebamos dentro cada sonrisa cada lagrima , cada cancion ..cada historia..ustedes son mi unico amor incondicional .los unicos que me han hecho sonreir en los momentos donde todo esta oscuro...los que con su magia y su amor ..han encendido la luz de mi alma y y poquito a poquito hemos encendido partes del mundo con este sueño que se llama RBD.
ustedes me conocen ...que les puedo decir ..no me salen mas palabras..no quiero ni pensar..en que es el principio del final..es como si nos arrancaran la mitad del corazon..pero saben que ...todavia faltan muchos sueños por cumplir y esto no es el final ..solo quiero pedirles todo su apoyo ..que hoy mas que nunca juntemos esa fuerza para seguir luchando y esa magia y hay que creer en que todo ira bien..todo en la vida tiene etapas ..a mi me cuesta lidiar con eso y aceptarlo .pero como les he dicho asi es la vida ,nos pone pruebas ..todavia falta sueños solo les pido que nunca dejen de creer ,hay que estar juntos hasta el final ..acuerdense que el amor y nuestros sueños son la unica puerta hacia la eternidad..por favor no hay que estar tristes hay que aprovechar que HOY estamos vivos y estamos jntos vamos a cantar a sonreir..hoy no es un recuerdo es una realidad que podemos vivir al maximo ..GRACIAS GRACIAS GRACIAS....CON MI CORAZON EN LAS MANOS ...DULCE

--------------------------------------------------------------

Angelčki....

Imam cmok v grlu in v srcu... Zame so bila ta štiri leta, zelo pomemben del mojega življenja, sanje so bile rojene, druge so umrle.. spoznala sem na moljone angelčkov, ki so ko nisem mogla več in ko nisem več vrjela v nič.. hočem nazaj sanjati, hočem verjeti da se bodo sanje spremenile v resničnost.. in da resničnost nikoli nebi imela konca, resnično je tisto kaj nosimo v sebi, vsak smehljaj, vsaka solza, vsaka pesem ... vsaka zgodovina... Vi ste moja edina brezpogojna ljubezen. Edini, ki me spravite v smeh v trenutkih, ko je vse mračno.... Z svojo magijo in ljubeznijo... ste zaznali luč moje duše in malo po malo smo zaznamovali dele sveta z temi sanjami, ki se imenujejo RBD.
Vi me poznate.... kar vam lahko rečem.. ne pustim več besed ... nočem niti pomisliti... da je to pričetek konca... je kot bi nam trgali srce... ampak veste kaj.. še vedno nam manjka še dosti sanj za končati in to ni konec... radi bi samo vašo podporo.. ker moremo biti zdaj bolj kot kdaj koli prej prevezani z vsemi močmi da, se bomo borili in ta magija in to da bomo vrjeli da nam gre vse dobro... vse v žiljenju ima obdobja...

Največ mi bo pomenilo če boste se borili z tem in sprejeli.. ampak kako naj rečem takšno je žiljenje, preizkuša nas... še vedno manjka mnogo neuresničenih sanj, zato vas prosim nepustite si nikoli vrjet, ostali bomu skupaj do konca... Zapomnite si, da ljubezen in naše sanje so edina vrata v prihodnost.. Prosim vas nebodite žalostni, opominjam vas da smo še vedno živi in smo skupaj peli bomo in se smejali... Zdaj to ni spomin je sedanjost, ki jo moremo živeti na polno.. HVALA, HVALA, HVALA... Z SRVCEM V ROKAH.. DULCE
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by Lariix * Ned Avg 17, 2008 1:35 pm

K vragu sz Televisio !!! :!: :!: :!: :x :x
Lariix *
Lariix *
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 806
Age : 28
Location : Siempre a tu lado
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : zkaii mi nebi bLii
Kje si izvedel za forum? : ogLašeuanJee na rebelde.si xD

http://sl.netlog.com/Larii_Farii

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by Bekiii Ned Avg 17, 2008 2:47 pm

http://mx.youtube.com/watch?v=Q3Fz4PmBkDs


fani razutrajo!!! BRAZILIJA!!! RBD VIVAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I love you
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by D*PoNcho Pon Avg 18, 2008 12:13 pm

Ful žalostn posnetek...:( :( :(
https://www.youtube.com/watch?v=Cxiv4l39UEo

D*PoNcho
...redni obiskovalec...
...redni obiskovalec...

Female
Število prispevkov : 97
Age : 34

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by **lolish** Pon Avg 18, 2008 12:30 pm

kakšne lase ima zdaj christian vijolične ali roza? na onem posnetku v oreji ima roza lase, na tem posnetku pa vijolične
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by rbd_chica Pon Avg 18, 2008 12:32 pm

ta posnetk ni od zdej ... to je blo takrat k so mislm da v braziliji umrli na koncertu trije fani
rbd_chica
rbd_chica
...redni obiskovalec...
...redni obiskovalec...

Število prispevkov : 80

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by *rbd* Pon Avg 18, 2008 12:55 pm

Hudooo!! mislm,kako morjo bit nekateri taki.... :x :x :x
*rbd*
*rbd*
...mini rebeldek...
...mini rebeldek...

Female
Število prispevkov : 253
Age : 34

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by D*PoNcho Pon Avg 18, 2008 8:06 pm

Ja vem da je od takrat, sem ga pozorno poslušašla..tko da ga zbrište..ker ne sodi v to temo


Nazadnje urejal/a D*PoNcho Tor Avg 26, 2008 11:55 am; skupaj popravljeno 2 krat

D*PoNcho
...redni obiskovalec...
...redni obiskovalec...

Female
Število prispevkov : 97
Age : 34

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by **lolish** Pon Avg 18, 2008 9:42 pm

baje naj bi zdaj neko dekle v braziliji naredilo samomor ko je slišala da se bodo RBD razšli, samo to ni 100% potrjeno
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by dulce maria-bebe Pon Avg 18, 2008 11:12 pm

**dulce** je napisal/a:baje naj bi zdaj neko dekle v braziliji naredilo samomor ko je slišala da se bodo RBD razšli, samo to ni 100% potrjeno

ja to sm tut slišala Šokiran

grozn
dulce maria-bebe
dulce maria-bebe
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 387
Age : 27
Location : elite way school con dulce maria=)

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by D*PoNcho Pon Avg 18, 2008 11:34 pm

kvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? Šokiran Šokiran Šokiran Šokiran ne noooo upam da ni res...to ni več normaln....npr. da je to res...a veste kok se jih lahko še to nardi iz istega razloga...žalostno

D*PoNcho
...redni obiskovalec...
...redni obiskovalec...

Female
Število prispevkov : 97
Age : 34

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by **lolish** Tor Avg 19, 2008 8:20 am

ampak če bodo RBD-jevci slišali za to bodo mogoče videli da imajo fane ki bi za njih dali življenje, mogoče pa bo to pomagalo da se ne bodo razšli, nikoli ne veš
čeprav je to fuul žalostno da se ubije zarad njih
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by D*PoNcho Tor Avg 19, 2008 11:16 am

ja se strinjam s tabo **dulce**

D*PoNcho
...redni obiskovalec...
...redni obiskovalec...

Female
Število prispevkov : 97
Age : 34

Nazaj na vrh Go down

za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia Empty Re: za razpad skupine naj bi bila kriva Televisia

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu