...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozabiti moramo na proteste

+2
*Pinky.Girl^*
**lolish**
6 posters

Go down

Pozabiti moramo na proteste Empty Pozabiti moramo na proteste

Objavlja by **lolish** Tor Avg 19, 2008 11:20 am

CHAVOS,URGENTE TENEMOS QUE OLVIDARNOS DE LA MARCHA...YA ME REGANARON Y ME DIJERON QUE SI OCURRE ALGO SERA MI CULPA ASI QUE LES PIDO DE TODO CORAZON QUE OLVIDEMOS ESTO SI NO NO SE QUE PUEDA PASAR...QUE MALA ONDA NO PUDIMOS EXPRESAR LO QUE QUEREMOS PERO BUENO,PODEMOS EXPRESARLO CON OTRAS FORMAS NO? CON SU PRESENCIA EN LOS CONCIERTOS YO ESTARE FELIZ Y BUENO NO VAMOS A MARCHAR SE LOS PIDO EN VERDAD ME FUE MUY MAL X DECIR ESTO.
LOS AMO X FAVOR AVISENLE A TODOS
ANY.

Pozabiti moramo na proteste.. so me že okregali in mi povedali, da če se karkoli zgodi, bo to moja krivda, zato vas vse naprošam, da pozabite na proteste, ker nevemo kaj se lahko pripeti..žal mi je, da nemoremo izraziti to kar želimo, ampak dobro, naše želje lahko izrazimo tudi na druge načine, ne? Zadovoljna bom z vašo prisotnostjo na koncertih. Protestov pač nebo, mi je zelo žal, da sem vas sploh napeljala na to idejo, to ni bilo korektno z moje strani.

Vas imam rada, prosim obvestite vse.
Any

Kaj pol zdaj bo protest ali ne?
kaj vi mislite?
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

Pozabiti moramo na proteste Empty Re: Pozabiti moramo na proteste

Objavlja by **lolish** Tor Avg 19, 2008 11:21 am

še eno pismo ki ga je napisala Any
Vsi me oštevajo
Najhuje od vsega je, da ne vem niti kdo me ošteva. Dobila sem tisoče sporočil iz neznanih elektronskih naslovov in vsi me oštevajo da sem kriva za tragedijo. Si lahko mislite? Želela sem si le, da bratskim prepevanjem in ljubeznijo dokažemo brezpogojno vdanost RBDju. V tem življenju pa na žalost obstajajo ljudje, ki ne poznajo besede toleranca. S protestom ne bo nič. Nekaj vam povem: Mojega srca ne boste nikoli izgubili ker si bom nekaj izmislila, da bom z vami za vedno.

.......
Mislim da sem ga pošteno polomila. Ne smemo ogrožati nikogaršnjih življenj. Ti ali jaz bi lahko s petjem na ulicah razsvetlili državo, a vedno so ljudje, ki lahko s tem škodujejo sebi ali drugim. Ravno kar sem govorila z Pedrom, ki mi je povedal zelo lepe stvari. Rekel mi je, da ve kaj doživljam in da sem to storila, ker se moje srce noče sprijazniti z razpadom skupine. Prijatelji, s tem se moramo sprijazniti in uživati v trenutkih ki nam preostanejo.
Želela bi vedeti kako se počutite in o čem razmišljate, ter bi si želela, da bi vi vedeli kaj čutim jaz. ta ljubezen je tako neizmerna, da me včasih premagajo čustva iz dna srca.
Pevka Anahi je fane pozvala k svetovnemu protestu proti koncu RBD, kljub temu da je producent Pedro Damian, predstavnik mehiške skupine, zagotovil, da se bo skupina zaključila na željo pevcev samih, ki se želijo izpopolniti v individualnih projektih.
Blondinka je priznala, da je za konec še prekmalu in da jo to boli. Čeprav so ji njeni nadrejeni prepovedali, je fane pozvala k protestu, ki bo to soboto. Rekla je da je to storila zato, ker verjame, da bojo s močjo fanov, spremenili mnenje (ni pa povedala kdo naj bi to mnenje spremenil).
"Prosila bi vse fane, naj nas ne zapustijo v teh težkih trenutkih. Vem, da sem malo zmešana, ker sem vam na uradni strani rekla, da naredite proteste, in so me zaradi tega ošteli, češ, da kaj delam!, je rekla Anahi.
"Rekla sem vam, da organizirajte proteste 23.avgusta po celem svetu, da se to še ne konča. Moje življenje se imenuje RBD, ne vem kaj se bo zgodilo v prihodnosti, ki ni v mojih rokah", je dodala.
"Rada bi razčistila, da med Dulce Mario, Maite, Alfonsom, Christianom, Christopherjem in mano ni problemov, med seboj smo si kot bratje in sestre, med nami ni konfliktov, sama v tem trenutku ne razmišljam o solistični karieri, ker me vse skupaj preveč boli".
Zavedajoč se, da ne bo skupine, ki bi v tako kratkem času dosegla tak uspeh, je Pedro Damian zagotovil, da so se za razpad skupine odločili člani sami. O tem ni odločal on, niti podjetje Televisa, ki je spodbujala razvoj skupine.
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

Pozabiti moramo na proteste Empty Re: Pozabiti moramo na proteste

Objavlja by *Pinky.Girl^* Tor Avg 19, 2008 11:23 am

a zdeii bodo še anahi krivil za razpad....budale.....amm....pumoje zdeii sploh ne bo protesta
*Pinky.Girl^*
*Pinky.Girl^*
×Adminka×
×Adminka×

Female
Število prispevkov : 1852
Age : 29
Location : Elite way school**
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : So zakoon...Rbd rulla**
Kje si izvedel za forum? : Je moii forum**

https://rebelde-rbd.forumactif.com/index.htm

Nazaj na vrh Go down

Pozabiti moramo na proteste Empty Re: Pozabiti moramo na proteste

Objavlja by **lolish** Tor Avg 19, 2008 11:25 am

jaz sem na rebelde.si gledala in so se pogovarjali pa so rekli da verjetno vo protest, ker si ga verjetno tudi Any želi sam tega ne sme več povedati
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

Pozabiti moramo na proteste Empty Re: Pozabiti moramo na proteste

Objavlja by *Pinky.Girl^* Tor Avg 19, 2008 11:26 am

aja ja nwm...
*Pinky.Girl^*
*Pinky.Girl^*
×Adminka×
×Adminka×

Female
Število prispevkov : 1852
Age : 29
Location : Elite way school**
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : So zakoon...Rbd rulla**
Kje si izvedel za forum? : Je moii forum**

https://rebelde-rbd.forumactif.com/index.htm

Nazaj na vrh Go down

Pozabiti moramo na proteste Empty Re: Pozabiti moramo na proteste

Objavlja by LeLi Tor Avg 19, 2008 11:45 am

nebi rekla da so se samii odločlii
.
LeLi
LeLi
...mini rebeldek...
...mini rebeldek...

Female
Število prispevkov : 172
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

Pozabiti moramo na proteste Empty Re: Pozabiti moramo na proteste

Objavlja by Lariix * Tor Avg 19, 2008 3:24 pm

Protest bo..na rebelde.si so napisal da bo kr bo po tut u drugih državah in če bo kj narobe anny nebo kriua za to...sam se mi pa smili kk so jo zdj okriuli :x
Lariix *
Lariix *
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 806
Age : 28
Location : Siempre a tu lado
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : zkaii mi nebi bLii
Kje si izvedel za forum? : ogLašeuanJee na rebelde.si xD

http://sl.netlog.com/Larii_Farii

Nazaj na vrh Go down

Pozabiti moramo na proteste Empty Re: Pozabiti moramo na proteste

Objavlja by *rbd* Tor Avg 19, 2008 10:55 pm

Ja hudu,mislm kaj se grejo eni,groza.Pa joooj... Res upam da bo protest.Pa sej tud če nebi Anahy nč omenila bi naredel protest...No upam,da bo rbd skupina ostala,ker ima mnogo oboževelcev,ki jim stojimo ob strani kar koli pač že bo... :x :D :D
*rbd*
*rbd*
...mini rebeldek...
...mini rebeldek...

Female
Število prispevkov : 253
Age : 34

Nazaj na vrh Go down

Pozabiti moramo na proteste Empty Re: Pozabiti moramo na proteste

Objavlja by **lolish** Sre Avg 20, 2008 11:27 am

mogoče pa bo res protest pomagal, da se bodo zavedli, da majo fuuul velik oboževalcev, ki jim stojijo ob strani in jih imajo radi in nočejo da se razidejo
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

Pozabiti moramo na proteste Empty Re: Pozabiti moramo na proteste

Objavlja by D*PoNcho Sre Avg 20, 2008 1:07 pm

najprej sem se želela protesta udeležiti..vendar se ga sedaj ne bom ker bom upoštevala željo anahi in tudi ostalih članov, ki so tud proti protestom...še naprej pa podpiram skupino rbd..vendar se vseeno, kot sem že dejala, protesta ne bom udeležila

RBD 4EVER!

D*PoNcho
...redni obiskovalec...
...redni obiskovalec...

Female
Število prispevkov : 97
Age : 34

Nazaj na vrh Go down

Pozabiti moramo na proteste Empty Re: Pozabiti moramo na proteste

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu