...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

xx Forumski shod xx POTEK xx

+5
Lariix *
Rosita Amado
DuL*Any
*Pinky.Girl^*
barken_girl
9 posters

Stran 4 od 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by CCEA2 Sob Sep 13, 2008 10:01 pm

FORUM SI BOSTE MORALI NOVI ZGRADITI, ČE VAM GA UKINEJO.. LAHKO PA NERIDOJI TAKO, DA VAŠ RAČUNALNIK NE BO ZAZNAL VEČ FORUMOTION.COM PA BOSTE NA MOJFORUM.SI MORALI IMETI. !

CCEA2
...bebe...

Število prispevkov : 14

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Gost Sob Sep 13, 2008 10:02 pm

am sorry en uprašane mam Question a mene si tut bannau Question nick --> BuBBle*GirL k jst nism kaj uglašvala razn u dovoljeni temi Question

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by CCEA2 Sob Sep 13, 2008 10:03 pm

Bekiii je napisal/a::D ..use skup mi je smešn..prou res ei..no coment....dei eii CCEA2...neki mi obrazlož k ne štekam..al pa amte vi drugačna pravila...amm pr vas na forumu če oglašujejo..pol takoj človeka napadete..in greste na nejgov forum..in hočtte čim rpei suee to uničt??..k ponavad je tko..da pač bannaš al pa zbrieš kokr kol..uporabnika..in konc s tem..a vi se pa še naprei obremenjujete s tem al kaj?? :roll:

GLEJ.. NE GOVORIM LE ZA MOJ FORUM AMPAK TUDI ZA VSE OSTALE.. KER VIDIM, DA MATE VELIKO FORUMOV NA SEZNAMU IN NA VEČINIH SEM JAZ UPORABNIK PA POZNAM VSA PRAVILA.. TKO DA!!!

CCEA2
...bebe...

Število prispevkov : 14

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Bekiii Sob Sep 13, 2008 10:03 pm

CCEA2 je napisal/a:FORUM SI BOSTE MORALI NOVI ZGRADITI, ČE VAM GA UKINEJO.. LAHKO PA NERIDOJI TAKO, DA VAŠ RAČUNALNIK NE BO ZAZNAL VEČ FORUMOTION.COM PA BOSTE NA MOJFORUM.SI MORALI IMETI. !

amm..lahk pišeš z malimi črkami??...sei vidmo usi veš...amm..deiborazlož uno..moj post pred tabo..k resn ne štekam
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by CCEA2 Sob Sep 13, 2008 10:05 pm

Maite Siempre Diva * je napisal/a:am sorry en uprašane mam Question a mene si tut bannau Question nick --> BuBBle*GirL k jst nism kaj uglašvala razn u dovoljeni temi Question

Ne nisem te ! Ampak te bom, če boš oglaševala.. pa daj PROSIM prenehaj z to neumnostjo (forumski shod) ali pa forumski vshod mejte po forumih, kjer je to dovoljeno !!!!

CCEA2
...bebe...

Število prispevkov : 14

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Bekiii Sob Sep 13, 2008 10:05 pm

jpoo...ma deii..tip ei..men se ne da ob 9 zvečer kregat s tabo..faaaakk eii....matr sei štekam da se tega ne smee..sam..ni pa fore..da zei kr usee prozti nam..,..ma lei tko ti povem...če ti mislš da prou delaš s tem k nam enki gorziš..pa kar boš anredu..da boš kao neki reku..blabla bla...če se ti zdi ok..naredi ok??....matr ei..fak eni ludi so pa res...NO COMENNT..in če zbrišš...po "moji krivdi" jebiga..bom pa js kriva..se pač na tem forumu en bom več pojqavla al...kai?? NO COMENNT
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Gost Sob Sep 13, 2008 10:06 pm

am zakaj pa bi oglaševala Question sej sm lepo napisala po pravilih tvojga foruma u posebno temo in več ne mislm am pa te neumnosti kot ti praviš si nisem jst zmislla

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by CCEA2 Sob Sep 13, 2008 10:09 pm

Maite Siempre Diva * je napisal/a:am zakaj pa bi oglaševala Question sej sm lepo napisala po pravilih tvojga foruma u posebno temo in več ne mislm am pa te neumnosti kot ti praviš si nisem jst zmislla
ni važno kdo si je sam vidim da si adminka.. drugače pa si od tebe tega res nebi mislil

CCEA2
...bebe...

Število prispevkov : 14

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Gost Sob Sep 13, 2008 10:11 pm

zakaj pa ud mene Question puglej evo to je edin kar sm jst nrdila od uglašvanja:
http://cuidadoconelangel.super-forum.net/oglasevanje-web-strani-f17/1-in-2-del-rebelde-rbd-foruma-t159.htm
pa še to ne dons ampak nek časa nazaj

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Bekiii Sob Sep 13, 2008 10:12 pm

:suspect: :roll: :roll: ...matr ei..zarad enga prokletnga oglaševanja s emi zdeii ob 9 zvečer kregamo... :roll:
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by CCEA2 Sob Sep 13, 2008 10:13 pm

Maite Siempre Diva * je napisal/a:zakaj pa ud mene Question puglej evo to je edin kar sm jst nrdila od uglašvanja:
http://cuidadoconelangel.super-forum.net/oglasevanje-web-strani-f17/1-in-2-del-rebelde-rbd-foruma-t159.htm
pa še to ne dons ampak nek časa nazaj

ADMINKA tega foruma si, pa bi glede tega lahko kaj ukrenila..

CCEA2
...bebe...

Število prispevkov : 14

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Gost Sob Sep 13, 2008 10:14 pm

am ena stvar glauna na tem forumu je Portinon al neki tazga in jst sem sam taka adminka ki morm no poslušat tko da se kr z njo zmen

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Bekiii Sob Sep 13, 2008 10:15 pm

ALOOO FOLKK!! DEITEE SE UMIRT!!! CCEA2 DEI NEHII ČLVKK..LEII ČE MAŠ NAMEN SE NAM AMŠČEVAT SE MAŠČUJ!! OK?? K SI MI RES DOSADUU S TEM..MAJKEMII SE TLE NEKI BUNIŠ..NAREDI ČE HOČŠŠ..FAKKK...IN TI MAITE SIEMPRE DIVA..PA NEHI ZEI KRIVDO DAJAT NA DRUGE..ADMINI SOT ISTI K SO GLAVNI IN PIKA...

DEITE NOO..KO DA GLEDAŠ RISANKO KO SE 2 KREGATA..FAKK..LUDI UMIRTE SEEE

EDIT*

IN MI JE USEENN..ČE MI KDO ZEI ZAMIRI..AL PA SPREMENI MNENJE O MENI..SAM LEITE..TO GRE PAČ ŽE ČEZ MEJE.. MATR..UN SE BUNI TAM NEKI BREZ VEZE..DRUGA PA SE VLEČE VN IZ DREKA...

FAK EI..PA ČE ME NEVEM KDO VRŽE DOL S FORUMA..PA ČE MI NEVEM KAJ ANRIDJO..OK..BOM BLA AN NA DRUGIH FORUMIH..EI...CCEA..KO DA SI TI GLAVNM.. IZMED CELIH FORUMIH..IN DA TI USEE POVEŠ KOKR MORE BIT..IN TKO BO..NISI SREDIŠČE SVETA VEŠ...
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by CCEA2 Sob Sep 13, 2008 10:17 pm

Bekiii je napisal/a:ALOOO FOLKK!! DEITEE SE UMIRT!!! CCEA2 DEI NEHII ČLVKK..LEII ČE MAŠ NAMEN SE NAM AMŠČEVAT SE MAŠČUJ!! OK?? K SI MI RES DOSADUU S TEM..MAJKEMII SE TLE NEKI BUNIŠ..NAREDI ČE HOČŠŠ..FAKKK...IN TI MAITE SIEMPRE DIVA..PA NEHI ZEI KRIVDO DAJAT NA DRUGE..ADMINI SOT ISTI K SO GLAVNI IN PIKA...

DEITE NOO..KO DA GLEDAŠ RISANKO KO SE 2 KREGATA..FAKK..LUDI UMIRTE SEEE

NE VIDIŠ, DA TE IGNORIRAMO ??

*EDIT

Pa BTW vem da nisem središče sveta PA TA FORUM TUDI NI , k KR ENE SHODE
mate. Ma daj nehi no.. zresni se človek..


Nazadnje urejal/a CCEA2 Sob Sep 13, 2008 10:19 pm; skupaj popravljeno 1 krat

CCEA2
...bebe...

Število prispevkov : 14

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Gost Sob Sep 13, 2008 10:18 pm

ok uredu jst in usi iz tega foruma smo soorganizatorji in če nam mislš kaj nrdit dej sje je itq useen ker smo taki ljudje da sprejmemo krivdo! vemo da se nesme uglašvt sam mensezdi da sm jst tut link ud TVOJGA foruma ud ene po zs dubila Question

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by barken_girl Sob Sep 13, 2008 10:20 pm

ccea itaq ti lahko ZSje ukinemo
barken_girl
barken_girl
×Adminka×
×Adminka×

Female
Število prispevkov : 1195
Age : 29

https://rebelde-rbd.forumactif.com

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Bekiii Sob Sep 13, 2008 10:20 pm

CCEA2 je napisal/a:
Bekiii je napisal/a:ALOOO FOLKK!! DEITEE SE UMIRT!!! CCEA2 DEI NEHII ČLVKK..LEII ČE MAŠ NAMEN SE NAM AMŠČEVAT SE MAŠČUJ!! OK?? K SI MI RES DOSADUU S TEM..MAJKEMII SE TLE NEKI BUNIŠ..NAREDI ČE HOČŠŠ..FAKKK...IN TI MAITE SIEMPRE DIVA..PA NEHI ZEI KRIVDO DAJAT NA DRUGE..ADMINI SOT ISTI K SO GLAVNI IN PIKA...

DEITE NOO..KO DA GLEDAŠ RISANKO KO SE 2 KREGATA..FAKK..LUDI UMIRTE SEEE

NE VIDIŠ, DA TE IGNORIRAMO ??

*EDIT

Pa BTW vem da nisem središče sveta PA TA FORUM TUDI NI , k KR ENE SHODE
mate. Ma daj nehi no.. zresni se človek..



HAHAHAHAHA...eri..dei...s kot si? greva 1x na pijačko pa s euse pomenva?? k sorry pretiravaš....hahahahahaha...LOOLL tip si mi smešn ei... :D :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by CCEA2 Sob Sep 13, 2008 10:22 pm

GLEDE TISTEGA, K SI DOBIL LINK MOJEGA FORUMA PO ZS. TO Z TEM NE
PRIMERJAJ, KER JAZ NISEM NIKAKRŠNEGA SHODA ORGANIZIRAL. TISTO,
KO KDO MOJ FORUM PO ZS OGLAŠUJE, JE TISTO OSEBNA STVAR OSEBKA, KI TI
JE LINK MOJEGA FORUMA POSLAL !!

CCEA2
...bebe...

Število prispevkov : 14

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Bekiii Sob Sep 13, 2008 10:25 pm

CCEA2 je napisal/a:GLEDE TISTEGA, K SI DOBIL LINK MOJEGA FORUMA PO ZS. TO Z TEM NE
PRIMERJAJ, KER JAZ NISEM NIKAKRŠNEGA SHODA ORGANIZIRAL. TISTO,
KO KDO MOJ FORUM PO ZS OGLAŠUJE, JE TISTO OSEBNA STVAR OSEBKA, KI TI
JE LINK MOJEGA FORUMA POSLAL !!

ei..dei neki mi povei....maš ti napredno tipkovnco?? :D :D klink tam ob robu..CAPS LOCK boš meu normalno pisavo veš :D :D ..

aia..povej še to..kai mislš da si ti..da boš ti tle Z NAMI neki manipuliru..?? haha....LooL...nism en avtek k si se učas špilu z njim :D :D :D :twisted: :twisted:

zei ti azdnč povemm..lei tle napiši kaj mislš narest....in boš resu vs problem sam z 1 psotom..k res..si dougočasn..tko k učitlce u sql veš..k "grozijo" s spaševanji :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

umirii se... :D :D :D žiuce šparaj..k jih boš rabu čez par elt..ne še zeii :) :) :) :P
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by *Pinky.Girl^* Sob Sep 13, 2008 10:25 pm

jst sm tista k ma ta forum in se tut zdeii lahko začenm spravlat nate...prosm te najprej da se pomiriš nehal bomo sam ti pa se nehi kr neki jezit...smo ljudej tko kt ti in razumemo če nam enkrat poveš ne pa da se začneš pizdit pol pa nm uničvt forum!!!
*Pinky.Girl^*
*Pinky.Girl^*
×Adminka×
×Adminka×

Female
Število prispevkov : 1852
Age : 29
Location : Elite way school**
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : So zakoon...Rbd rulla**
Kje si izvedel za forum? : Je moii forum**

https://rebelde-rbd.forumactif.com/index.htm

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Bekiii Sob Sep 13, 2008 10:28 pm

*Portinnon** je napisal/a:jst sm tista k ma ta forum in se tut zdeii lahko začenm spravlat nate...prosm te najprej da se pomoriš nehal bomo sam ti pa se nehi kr neki jezit...smo ljudej tko kt ti in razumemo če nam enkrat poveš ne pa da se začneš pizdit pol pa nm uničvt forum!!!

ma nee..on je POPUN....oo fajn..pol pa lahk midva hodva a ne? :twisted: :twisted: če si popun tipo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by *Pinky.Girl^* Sob Sep 13, 2008 10:29 pm

bekiii ta je dobra...sam deii pust ga...ker je starejši od ns nm useen ne more ukazvt..če ga gdo res pozna obesno mu lahko v faco reče naj se pomiri!!
*Pinky.Girl^*
*Pinky.Girl^*
×Adminka×
×Adminka×

Female
Število prispevkov : 1852
Age : 29
Location : Elite way school**
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : So zakoon...Rbd rulla**
Kje si izvedel za forum? : Je moii forum**

https://rebelde-rbd.forumactif.com/index.htm

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Bekiii Sob Sep 13, 2008 10:30 pm

*Portinnon** je napisal/a:bekiii ta je dobra...sam deii pust ga...ker je starejši od ns nm useen ne more ukazvt..če ga gdo res pozna obesno mu lahko v faco reče naj se pomiri!!


:D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: kok si pa starr??? :D :D haha da vem če sva lahk skupi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by *Pinky.Girl^* Sob Sep 13, 2008 10:30 pm

leto 1991 je...

jst mam tut veze...haha


ljudeki zdeii pa grem lahko noč pa k jutr pridm gor upam da bo forum še ceu!!
Pazte nanga...CCEA2 prosm umer se!!
*Pinky.Girl^*
*Pinky.Girl^*
×Adminka×
×Adminka×

Female
Število prispevkov : 1852
Age : 29
Location : Elite way school**
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : So zakoon...Rbd rulla**
Kje si izvedel za forum? : Je moii forum**

https://rebelde-rbd.forumactif.com/index.htm

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Bekiii Sob Sep 13, 2008 10:32 pm

*Portinnon** je napisal/a:leto 1991 je...

ma uredi bo :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: js sm pa 94 :D :D

LooLL...ei sam a se zavedate da je on IZJEMA??..jutr se pomoie noben ne bo tko pizdu tle na ans..pa zto k je starejši mslu da je kei več..hahaha....jutr bomo admini lepo pršil na forum..mal popizdli..zbrisali use une zvezdice :twisted: :twisted: :twisted: pa pozabli use uskup..un se bo pa kr sekiru..revček :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :( :(
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

xx Forumski shod xx POTEK xx - Page 4 Empty Re: xx Forumski shod xx POTEK xx

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 4 od 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu