...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sporočilo od Dul

+4
Robertita*
Bekiii
Dulce.^^
dulce maria-bebe
8 posters

Go down

Sporočilo od Dul Empty Sporočilo od Dul

Objavlja by Gost Sob Maj 17, 2008 7:43 pm

Sporočilo od Dulce....Va Salir el Sol

Holaaaa!!
Algunos de ustedes pidieron mi poema,
ahora mas q nunca creo q cuando la noche se ve mas oscura es xq ya va salir el sol

Esperen mi libro q ya casi sale, se va llamar "Dulce Amargo"

los amo con todo mi corazon y les quiero dar gracias de nuevo x todo su amor incondicional

AQUI ESTA EL POEMA:
AVECES CUANDO ESTAMOS TAN TRISTES NUESTROS SUENOS CAEN AL SUELO COMO PEDACITOS DE ESTRELLAS QUE POCO A POCO SE APAGAN , NUESTRO CORAZON LLORA EN SILENCIO, PARA NO HACER RUIDO ,LOSOJOS DEL CORAZON VEN MAS ALLA DE LO QUE LA VISTA NOS PERMITE ,Y CUANDO LAS LAGRIMAS CAEN, HIELAN TODO EL CUERPO Y EL CORAZON DE TANTO AMAR SE CONVIERTE EN HIELO PARA NO SUFRIR MAS PARA YA NO LLORAR...PERO QUE EQUIVOCADO ESTA !AL FINAL HABRA ALGUIEN PARA ENCENDER LA LLAMA DE TU ALMA QUE DERRITA EL HIELO QUE EL DOLOR FORMO EN TU INTERIOR , Y SI VOLTEAS AL CIELO TE DARAS CUENTA QUE QUEDAN MILLONES DE ESTRELLAS Y CADA UNA ES UN SUENO POR CUMPLIR ,AUNQUE ALGUNAS SE APAGUEN, HABRA MUCHAS QUE APENAS EMPIEZEN A BRILLAR , Y TAMBIEN TE DARAS CUENTA QUE HAY ESTRELLAS QUE BRILLAN PERO SU LUZ NO ES MAS QUE UN ECO , UN ESPEJISMO DE LO QUE ALGUN DIA FUE SU VERDADERA LUZ PERO AHORA YA NO EXISTEN , TU DECIDES EN QUE CREER SOLO NO ABANDONES TUS SUENOS, SON LOS UNICOS QUE TE SALVARAN DEL OLVIDO.

Dulce



PREVOD:


Živjo!
Nekateri od vas ste prosili za mojo pesem...
(hora mas q nunca creo q cuando la noche se ve mas oscura es xq ya va salir el sol) ta del tule ne vem kak naj prevedem...
.... čakajte na mojo knjigo ki bo kmalu izšla, njen naslov bo DULCE AMARGO

rada vas imam z vsem srcem in se vam želim ponovno zahvaliti za vso vašo brezpogojno ljubezen..

TUKAJ JE MOJA PESEM:

VČASIH,KO SMO TAKO ŽALOSTNI, NAŠE SANJE PADEJO KOT KOŠČKI ZVEZD, KI SE POČASI, POČASI UGAŠAJO, NAŠE SRCE PA JOČE V TIŠINI, ZATO DA NE DELA HRUPA. OČI SRCA VIDIJO VEČ, KOT NAM DOVOLJUJE NAŠ VID, IN KO PADEJO SOLZE, OTRPNE CELO TELO, IN SRCE SE OD TOLIKŠNE LJUBEZNI SPREMENI V LED DA NE BI VEČ TEPEL IN JOKAL... AMPAK KAKO SE MOTI! NA KONCU, BO OBSTAJAL NEKDO KI BO ZANETIL ISKRICE V TVOJI DUŠI, KI BOJO STOPILE LED, KI GA JE BOLEČINA USTVARILA V TVOJI NOTRANJOSTI, IN ČE BOŠ POGLEDAL V NEBO, BOŠ VIDEL DA JE OSTALE NAMILJONE ZVEZD, IN VSAKA OD NJIH SO SANJE, KI JIH JE TREBA IZPOLNITI IN ČEPREV SE NEKATERE UGASNEJO, JIH BO ŠE VELIKO, KI SO BODO PRAVKAR PRIŽGALE, IN DOJEL BOŠ TUDI, DA OBSTAJAJO ZVEZDE, KI NE SVETIJO, TAKO MOČNO, IN SO ODSEV TISTEGA, KAR SE BILE NEKOČ, AMPAK SEDAJ NE OBSTAJAJO VEČ, TI ODLOČAŠ V KAJ BOŠ VERJEL, NE ZAPUSTI SVOJIH SANJ, SO EDINE KI TE BODO REŠILE TRPLJENJA!




še eno njeno sporočilo--> Zahvala fenom!!

Hola mis chavos!

Bueno estoy escriviendo esto para q sepan q los quiero mucho y estoy muy agradecida por todo el carino y el apoyo q nos han dado! Y q me perdonen aveces pq no tengo tanto tiempo para escrivirles a todos pero quiero q sepan q cuando puedo entro y es muy seguido (aunq algunos no me creen, si estoy aqui mucho). Tambien estoy muy agradecida con todos ustedes por siempre estar con nosotros, neta q cuando leo tantas historias de como RBD ha cambiado sus vidas me pongo muy contenta al saber q podemos hacer una differencia tan positiva! El otro dia estaba leyendo una carta de un fan con cancer y en verdad me toco el corazon!! Sigan adelante y nuna, NUNCA dejen de sonar!

*Besos*

Dulce aka ardilla (Jajaja, ya feliz poncho? No te creas tqm)

PREVOD:

Zdravo moji oboževalci

no, tole vam pišem da vam povem, da vas mam rada in da sm ful hvaležna za vso ljubezen in podporo ki ste nam jo dali. Radi bi tut povedla, da se opravičujem kr včasih nimam tolk časa da bi vsem odpisala, ampak hočem da vete da odpišem vedno ko lahka ( čeprav nekateri ne vrjamete, sm pogosto tuki) Prav tako sm ful hvaležna da ste vedno z nami vsemi, po resnici povedano, da ko berem o vseh teh zgodbah kok vam je RBD spremenil življenje sm ful zadovolna da vem da lahko skupi nardimo drugačnost, ki je pozitivna. Zadnič sm brala eno pismo oboževalca z rakom in se je res dotaknal mojga srca! nadaljujte s tem kar počnete in nikol, res nikol, ne nehajte sanjat!
*lupčke*

dulce aka veverička (pač ardilla) - jajaja, zdej vidiš poncho? (no te creas - to nevem čist kok prevedit) ful te mam rada (tqm = te quiero mucho)


SPOROČILO OD DULCE --> LA VIDA

HOLA CHAVOS!!!
MUCHAS GRACIAS POR SU APOYO
AQUI LES DEJO MI POEMA 'LA VIDA' DE MI LIBRO 'DULCE AMARGO'
PORQ ESTOY CONCIENTE Q TODAVIA NO SALE EN MUCHOS PAISES.
ESTE ADELANTO ES SOLO UNO DE MIS TEXOS,
EL LIBRO CONTIENE MUCHISIMO MAS COMO:MIS PINTURAS ,FOTOS Y DISENOS
ESPERO Q SE PUEDAN IDENTIFICAR CON ESTO
Q NUNCA OLVIDEN CUANTO LOS AMO!!!!

http://shrani.si/?3e/bK/347RCHQR/3/46.jpg

PREVOD -->

Pozdravljeni Fantje in dekleta Smile
Hvala za vašo podporo, tukaj vam dajem moje pesem "LA VIDA"- Življenje z moje knjige DULCE AMARGO, ker vem da knjiga še ne izhaja v veliko državah.
To je samo eden od mojih tekstov, knjiga vsebuje veliko stvari kot npr. moje skice, slike in dizajne....
Upam da se boste lahko poistovetili s to pesmijo(ali knjigo, nevem kaj je mela v mislih). Nikoli ne pozabite kako vas imam rada!!

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Sporočilo od Dul Empty Re: Sporočilo od Dul

Objavlja by dulce maria-bebe Pet Avg 01, 2008 2:13 pm

UaU ko ona lepo piše se kr topiš zravn I love you
dulce maria-bebe
dulce maria-bebe
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 387
Age : 27
Location : elite way school con dulce maria=)

Nazaj na vrh Go down

Sporočilo od Dul Empty Re: Sporočilo od Dul

Objavlja by Dulce.^^ Pet Sep 05, 2008 10:43 pm

ful lepe pesmi piše
Dulce.^^
Dulce.^^
...mini rebeldek...
...mini rebeldek...

Število prispevkov : 182
Age : 28

Nazaj na vrh Go down

Sporočilo od Dul Empty Re: Sporočilo od Dul

Objavlja by Bekiii Čet Okt 02, 2008 3:17 pm

Prijatelji!!

Ola!! Kolko časa me že ni bilo tukaj..
No ja sedaj sem tukaj saj danes ne morem spati .. spominjam se in razmišljam o tem, kako je življenje nepredvidljivo, lepo, včasih žalostno, skrivnostno, čarobno, težko, pravično in edinstveno. Vrjamem v to, da je vse kar naredimo zapisano nekje v vesolju in če bomo nadaljevali s tem, se nikoli ne bo izbrisalo.
Zelo vas pogrešam a vem, da bomo kmalu spet skupaj peli, se smejali, plesali in doživeli skupaj še veliko več!
Samo sem si zaželela deliti moje misli z vami in vas pozdraviti. Rada bi vam še rekla, da se življenje ne moti in da bo počasi počasi vse prišlo na svoje mesto. Vedi, da ti nihče nemore vzeti tistega kar je tvoje, in če je taka tvoja usoda, se bo to prej ali slej vrnilo k tebi.
Z vsem srcem ... Rada vas imam in vedite da kjer koli že ste, vedno ste ob meni.

original: http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=dulcemaria&message.id=11701364


vir oz. prevod: http://rbd-slovenija.blogspot.com/
Bekiii
Bekiii
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 659
Age : 29
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ja..ker so čsit preprosti...Rebelde pa k je the best nadaljevanka
Kje si izvedel za forum? : nevem.....se mi zdi da mi je ena adminka povedala prek msn-ja

Nazaj na vrh Go down

Sporočilo od Dul Empty Re: Sporočilo od Dul

Objavlja by Robertita* Čet Okt 02, 2008 4:05 pm

aaaaa ful lpo I love you I love you I love you
Robertita*
Robertita*
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 576
Age : 29
Location : con RBD
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so enostavno the best
Kje si izvedel za forum? : z oglaševanja na rebelde.si xd

Nazaj na vrh Go down

Sporočilo od Dul Empty Re: Sporočilo od Dul

Objavlja by *rbd* Čet Okt 02, 2008 5:33 pm

wau,res je tud mene tole k sm brala ganilo.fuulll lepe pesmi pise.SEe lepse je pa pomoje ko to zapoje. I love you
*rbd*
*rbd*
...mini rebeldek...
...mini rebeldek...

Female
Število prispevkov : 253
Age : 34

Nazaj na vrh Go down

Sporočilo od Dul Empty Re: Sporočilo od Dul

Objavlja by **lolish** Ned Okt 12, 2008 6:11 pm

ona tako lepo piše, meni je fuul zanimivo brati vse kar napiše
lahko bi napisala še kakšno knjigo kr res dobro piše
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

Sporočilo od Dul Empty Re: Sporočilo od Dul

Objavlja by *Pinky.Girl^* Ned Okt 12, 2008 6:52 pm

k prou ve kaj si mislmo in to napiše....
eii carica je...pa ne zato ker je moja naj pa to sa resno prou zakon je
*Pinky.Girl^*
*Pinky.Girl^*
×Adminka×
×Adminka×

Female
Število prispevkov : 1852
Age : 29
Location : Elite way school**
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : So zakoon...Rbd rulla**
Kje si izvedel za forum? : Je moii forum**

https://rebelde-rbd.forumactif.com/index.htm

Nazaj na vrh Go down

Sporočilo od Dul Empty Re: Sporočilo od Dul

Objavlja by tinka_rbd_ Tor Nov 11, 2008 6:41 pm

men ona res tok lepo piše I love you ..........
tinka_rbd_
tinka_rbd_
...mini rebeldek...
...mini rebeldek...

Female
Število prispevkov : 118
Age : 28
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : rbd-njihova muska je najbolša na svetu, oni so fulll kul! rebelde pa zto k je ful dobra zgodba!
Kje si izvedel za forum? : Od sošolke

Nazaj na vrh Go down

Sporočilo od Dul Empty Re: Sporočilo od Dul

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu