...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sporočila na Univisionu!

5 posters

Go down

Sporočila na Univisionu! Empty Sporočila na Univisionu!

Objavlja by dulcemaria* Ned Maj 18, 2008 3:03 pm

Como estan? cuantos mensajitos!

Hola a todos por aqui, mi foro de Univision... Estamos todos bien divertidos aqui escribiendoles y quiero decirles que saben que hacemos todo lo posible por entrar cada vez que podemos y ahora que tuvimos un espacio lo aprovechamos, espero que sepan que siempre nos acordamos de todos ustedes y que en lo personal quiero mucho a mis fans, las amo han hecho muchas cosas bonitas por mi, y agradezco a toda la gente de diferentes paises que me visitan por aqui y que se dedican a hacer webnovelas divertidisimas que algunas las leo... y tambien todo el apoyo a foros que nos hacen en pareja tambien... estamos un poco cansados por todo el tour radial que tuvimos aca en mexico pero estamos contentos de estar en nuestro país de nuevo, comer tacos, y disfrutar de nuestra gente, nunca soy muy extenso al escribir, pero saben que las quiero mucho..Ya pronto podremos estar con todos ustedes en nuestros proximos conciertos por Estados Unidos y la venta de los boletos sera por aqui en univision la preventa... y pues espero que los que puedan ir compren su boleto en la preventa para que obtengan los mejores asientos y puedan disfrutar un poco mas de nuestro concierto que esperamos que les guste mucho...Ya me voy les mando mil besos y muy buenas noches...Christopher..

PREVOD:

Kako ste? Koliko sporočil!

Zdravo vsem tukaj, na mojem forumu Univisiona…Vsi smo dobro, zabavamo se tukaj ob pisanju in želim vam povedati, da delamo vse kar je mogoče, da pridemo sem vedno ko lahko in sedaj ko smo imeli nekaj premora smo to izkoristili, upam da veste da se vedno spomnimo na vse vas in da imam jaz osebno zelo rad svoje oboževalce, ljubim jih, naredili so veliko lepih stvari zame, in hvaležen sem vsem ljudem iz različnih držav da me obiskujejo tu in ki se ukvarjajo z ustvarjanjem zabavnih webnovel, nekatere tudi prebiram… prav tako hvaležen sem tudi vsej podpori forumom ki nas predstavljajo v parih…nekoliko smo utrujeni zaradi radijske turneje ki smo jo imeli tu v mehiki, ampak smo zadovoljni da smo ponovno v svoji državi, da jemo tacose, in uživamo med našimi ljudmi, nikoli nisem zelo obsežen v pisanju, ampak saj veste da vas imam zelo rad…kmalu bomo lahko z vsemi vami na naših prihajajočih koncertih po ZDA in predprodaja vstopnic bo tukaj na univisionu…in upam da boste lahko prišli, kupite vstopnico v predprodaji zato da boste dobili boljše sedeže in boste lahko malo bolj uživali na našem koncertu za katerega upamo da vam bo zelo všeč…zdaj pa grem, pošiljam tisoč poljubčkov in lahko noč… Christopher..
dulcemaria*
dulcemaria*
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 383
Age : 28
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : zato kr so najbilši..***
Kje si izvedel za forum? : od adminke....*Pinky.Girl^*

https://rebelde-rbd.forumactif.com

Nazaj na vrh Go down

Sporočila na Univisionu! Empty Re: Sporočila na Univisionu!

Objavlja by dulce maria-bebe Pet Avg 01, 2008 11:11 am

UaU lepo je napisu naibol je napisu da pošilja 1000 poljubčkov in lahko noč I love you
dulce maria-bebe
dulce maria-bebe
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 387
Age : 27
Location : elite way school con dulce maria=)

Nazaj na vrh Go down

Sporočila na Univisionu! Empty Re: Sporočila na Univisionu!

Objavlja by Dulce.^^ Tor Sep 09, 2008 9:33 pm

lpo je napisuu
Dulce.^^
Dulce.^^
...mini rebeldek...
...mini rebeldek...

Število prispevkov : 182
Age : 28

Nazaj na vrh Go down

Sporočila na Univisionu! Empty Re: Sporočila na Univisionu!

Objavlja by Robertita* Tor Sep 09, 2008 9:35 pm

jeeej lpo piše res I love you pa 1000 poljubčkov nazaj ucker ti jih pošilja cela slovenija :D
Robertita*
Robertita*
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 576
Age : 29
Location : con RBD
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so enostavno the best
Kje si izvedel za forum? : z oglaševanja na rebelde.si xd

Nazaj na vrh Go down

Sporočila na Univisionu! Empty Re: Sporočila na Univisionu!

Objavlja by Lariix * Ned Nov 02, 2008 9:56 pm

Danes, 2.11.2008 ob 21:00 bodite na UniForumu Christopherja Uckermanna saj pripravlja presenečenje.
Lariix *
Lariix *
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 806
Age : 28
Location : Siempre a tu lado
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : zkaii mi nebi bLii
Kje si izvedel za forum? : ogLašeuanJee na rebelde.si xD

http://sl.netlog.com/Larii_Farii

Nazaj na vrh Go down

Sporočila na Univisionu! Empty Re: Sporočila na Univisionu!

Objavlja by Robertita* Pon Nov 03, 2008 2:53 pm

a lhko kdo pove kšno je blo presenečenje kr nism mogla prit gor ???
Robertita*
Robertita*
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 576
Age : 29
Location : con RBD
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so enostavno the best
Kje si izvedel za forum? : z oglaševanja na rebelde.si xd

Nazaj na vrh Go down

Sporočila na Univisionu! Empty Re: Sporočila na Univisionu!

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu