...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANAHI DELI SVOJE IZKUŠNJE/DOŽIVETJA O BULIMIJO

2 posters

Go down

ANAHI DELI SVOJE IZKUŠNJE/DOŽIVETJA O BULIMIJO Empty ANAHI DELI SVOJE IZKUŠNJE/DOŽIVETJA O BULIMIJO

Objavlja by annie_rbd Pon Jul 21, 2008 10:02 am

Krasne, čudovite, res imela sem izkušnje kakršnih si nisem nikoli predstavljala da jih bom imela. Približalo se mi je toliko ljudi, da se res lahko le zahvalim bogu, in tako se zavem da zaradi nečesa sem tukaj, tako potrjujem svojo teorijo da sem tu (na svetu) z razlogom. Da sem z razlogom zlezla iz tako velikega problema. Vem da mi je uspelo, zato da bi lahko pomagala ostalim, da lahko rešim življenja." je povedala pevka RBD.


ANAHI DELI SVOJE IZKUŠNJE/DOŽIVETJA O BULIMIJO Anahi-anerp ...taka je bla ko je mela anoreksijo..
Odkar je Anahi javno priznala o svoji bolezni - motnji prehranjevanja, je doživela veliko pozitivnih stvari v svojem življenju. To je sporočilo življenja . Zahvala gre tudi k RBD slovesu, ki je znal biti izrečen v mnogih državah in je obojestranski.
"So videi, ki so mi jih poslali in naredili oboževalci. Zame je to nekaj najlepšega, ker ti vzame kar nekaj časa da narediš video in ga shraniš gor na Internet. V videih mi povejo svoje zgodbe, da se zahvaljujejo za pesem kot je "Salvame" in da jim to daje neko luč upanja," pove Anahi. Za tiste, ki so trpeli za bulimijo in anoreksijo je tukaj upanje. Starši so priča zgodbam s srečnim koncem. Najlepše je za videti, ko ti mati reče "hvala ti", ker je danes moja hči vredu.

To je najpomembnejše sporočilo preživelega..."Povejte jim da ste vi največja sila pri podpiranju otroka, starši in družina so največja sila pri pomoči problema kot je ta", je zaključila prelepa pevka Anahi.
annie_rbd
annie_rbd
...redni obiskovalec...
...redni obiskovalec...

Število prispevkov : 46

Nazaj na vrh Go down

ANAHI DELI SVOJE IZKUŠNJE/DOŽIVETJA O BULIMIJO Empty Re: ANAHI DELI SVOJE IZKUŠNJE/DOŽIVETJA O BULIMIJO

Objavlja by dulce maria-bebe Pon Jul 28, 2008 10:23 pm

boga :(

važn da je preživela jo podpiram u temu projektu
dulce maria-bebe
dulce maria-bebe
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 387
Age : 27
Location : elite way school con dulce maria=)

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu