...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Želi si sodelovanja s shakiro

2 posters

Go down

Želi si sodelovanja s shakiro Empty Želi si sodelovanja s shakiro

Objavlja by annie_rbd Tor Jul 22, 2008 8:41 pm

Dulce Maria, ki že ima ustvarjeno kariero kot igralka in pevke, ima še vedno sanje in cilje, ki si jih želi uresničiti, ena izmed teh je, da želi sodelovati s kolubijsko pop zvezdo, Shakiro.

Prepoznavna v telenoveli Rebelde, nato velik uspeh s skupino RBD, izdala knjigo s svojimi misli, so samo nekateri izmed uspehv Dulce, ki bo kmalu začela snemati film, kjer bo nič manj kot pa protagonistka.

"V avgusto začnemo s snemanji, film se bo imenoval Una vez mas, sem zelo zadovoljna saj je to moj prvi film, vendar še vedno ne vem kdo vse je v zasedbi," je povedala.

To uspešno mlado dekle se še ne zadovolji z velikanskimi zapolnjenimi dvoranami kot je Estadio Maracaná v Río de Janeiro, Brazilija, ampak še ima sanje sodelovati skupaj z Kolumbijko Shakiro.

"Nekega dne bi me zelo veselilo sodelovati s Shakiro," je povedala Dulce, katera brez dvoma doseže vse kar si zada. Verjetno bo nekega dne del uspešnice te lepe Kolumbijke, ki je svojo glasbo ponesla na svetovno nivo.

Želi si sodelovanja s shakiro Vzorec2pf1


vir: La Oreja
annie_rbd
annie_rbd
...redni obiskovalec...
...redni obiskovalec...

Število prispevkov : 46

Nazaj na vrh Go down

Želi si sodelovanja s shakiro Empty Re: Želi si sodelovanja s shakiro

Objavlja by dulce maria-bebe Pon Jul 28, 2008 10:18 pm

ja dobr to :xd:
dulce maria-bebe
dulce maria-bebe
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 387
Age : 27
Location : elite way school con dulce maria=)

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu