...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Se je any operirala.?

2 posters

Go down

Se je any operirala.? Empty Se je any operirala.?

Objavlja by annie_rbd Sre Jul 23, 2008 11:04 am

V reviji TVyNovele je pisalo, da si je Anahi ponovno operirala prsi. Je bil to razlog za manjkanje na koncertu v Monterreyu ali je bila res brez glasu?
https://www.dailymotion.com/video/x5w54s_anahi-segun-revista-tvyn-se-opero-e_music
annie_rbd
annie_rbd
...redni obiskovalec...
...redni obiskovalec...

Število prispevkov : 46

Nazaj na vrh Go down

Se je any operirala.? Empty Re: Se je any operirala.?

Objavlja by D*PoNcho Sre Jul 23, 2008 11:51 am

jst ji verjmem da ji bil razlog glas in ne prsi..ker je mela tud eno operacijo glasilk a kaj že..je sama v eni oddaji razlagala in jst ji verjamem

D*PoNcho
...redni obiskovalec...
...redni obiskovalec...

Female
Število prispevkov : 97
Age : 34

Nazaj na vrh Go down

Se je any operirala.? Empty Re: Se je any operirala.?

Objavlja by annie_rbd Čet Jul 24, 2008 11:52 pm

Živjo!!! prijatelji kako ste??? upam da je vse super, jaz res ne vem kaj se dogaja z mojim forumom da ne morem vstopiti, vi mogoče veste?? torej, prišla sem vam povedat da sem vsa mm…auč!! hahaha sem že v redu, hvala vsem ki vas skrbi zame, hahahaha umiram od smeha zaradi vsega kar si zmišljujejo na programih s trači, ki jih pripravjajo takiiii profesionalci, se vam ne zdi??? zdaj sem si celo povečala oprsje!!!! neeeee in zdaj so že našli da si bom v nedeljo operirala nos, sigurno sem šla tudi na liposukcijo, zravnala sem si gube innn…ne vem veš kaj ampak glede na njihovo mnenje sem si v enem tednu popravila vse!!! wooow kako dobrega zdravnika imam da že po enem tednu okrevam po toliko stvareh hahahahaha resnično res ne morem verjeti in postanem žalostna ko vidim da obstajajo ljudje ki govorijo slabo o vsem svetu in dajejo jesti svojim otrokom, grdo ne??ampak dobro tako očitno pač je ko si slaven, so stvari ki jih moraš zdržati da lahko počneš kar te veseli, da imaš blagoslov da se lahko pojaviš na odru, in ostaneš brez privatnega življenja…kaj je to??? hahaha slabo govorijo o tebi, nič jim ni všeč in če jih pošlješ k vragu ko te sprašujejo neumnosti ti gre še slabše!! tako da sem se jaz že naučila smejati se in to dobro prenesti zato ker smo zaradi tega prišli na ta svet, da uživamo, da se smejimo sami sebi, predvsem pa da se zabavamo…čeprav me samo dva dni ni bilo s skupino bi mi bilo všeč oditi v monterrey, ampak dobro saj zabava ni bila pokvarjena zato ker mene ni bilo…vse se je super izšlo…vsi so bili zadovoljni s prisotnostjo ponchita, dul, chrisa in bebeja!!! in to je neverjetno, oni imajo tak talent, tako magijo ki katerikoli prostor napolni z lučjo. dobro z mojimi najboljšimi željami za vas in s poljubom se poslavljam!!! bye bye!!!! in hvala še enkrat.
any.


evo to je ani napisala kaj si misl o tej zadevi...da se je kao operirala
annie_rbd
annie_rbd
...redni obiskovalec...
...redni obiskovalec...

Število prispevkov : 46

Nazaj na vrh Go down

Se je any operirala.? Empty Re: Se je any operirala.?

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu