...Rebelde Forum...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

komentiranje rebelde

+7
Robertita*
Rosita Amado
barken_girl
Bekiii
Urshy8
carri*
**lolish**
11 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

komentiranje rebelde - Page 2 Empty Re: komentiranje rebelde

Objavlja by **lolish** Ned Okt 26, 2008 3:17 pm

Dul*Any me je prosila naj povem kaj se je v petek dogajalo v rebelde in zakaj je leo odšel, kr ona ni gledala
No... leo je odšel kr je dobil pismo da so ga kot rezervnega igralca sprejeli v nek ameriški nogometni klub in on je bil nad tem navdušen, ampak če bi lupita rekla da si z njim želi kaj več bi ostal z njo in nebi šel v ameriko, in se je šel pogovorit z njo ampak ona mu je še enkrat rekla, da ga ima rada samo kot prijatelja in zato je odšel

zdaj kaj se je dogajalo v petek pa nvm točno, kr nisem ziher kaj je bilo keri dan, kr sem za cel teden skup zmešala, torej bo to nekaj približnega s celega tedna:
pascuala razganjajo hormoni, kr mu alicia daje tisti napitek, alma se je slikala za reklamo za coluccieva oblačila, roberta se trudi napisati govor ampak ji ne uspeva zato se odloči, da želi najprej prebrati diegov govor in da ji ga bo priskrbela sol, in ra ravno takrat pride alma roberti sporočit novico, da je postala fotomodel(alma) in da bo zdaj vseh revijah in to sliši sol, ki se almi predstavi kot robertina prijateljica kr želi da bi ji alma pomagala pri njeni manekenski karieri, in roberta ugotovi da ji bo mama končno prišla prav, saj bo zdaj sol zagotovo privolila da bo roberti prinesla diegov govor, mia je vsa potrta kr je miguel priznal krivdo ampak zdaj je ona prepričana da ni kriv kr je videla da tisto na letališču ni bila njegova pisava

upam da je dovolj natančno napisano, pa upam da sem zajela večino tega kar je bilo pomembno Zelo vesel
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

komentiranje rebelde - Page 2 Empty Re: komentiranje rebelde

Objavlja by DuL*Any Pon Okt 27, 2008 11:57 am

oo suuuprrr!!! hvalaa!!! x3
DuL*Any
DuL*Any
×Adminka×
×Adminka×

Female
Število prispevkov : 1386
Age : 29
Location : Elite Way SchooL
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : Ker so naj naj naj naj boljšii!!
Kje si izvedel za forum? : Moii Forum

https://rebelde-rbd.forumactif.com

Nazaj na vrh Go down

komentiranje rebelde - Page 2 Empty Re: komentiranje rebelde

Objavlja by **lolish** Sob Nov 01, 2008 12:19 pm

men je bla roberta včeraj ful všeč ko je mela tko lep govor, ko se je vidlo da govori iz srca, ne pa diego ki je samo obljubljal v resnici pa ne bo mogel storiti skoraj ničesar od tega kar je napovedal
pa to mi je bilo ful lepo od roberte, da se je šla z diegom pogovorit v sobo da bi oba odstopila ampak on bedak kot je seveda ni razumel kaj je želela povedati
ne razumem pa kako je lahko lupe tako nora, da je nasela loli in šla res prosit santosa da bi ji pomagal, pa da ga je tako grdo zavrnila, saj ji je rekel samo da preživita en vikend skupaj ona pa je reagirala kot da bi ji rekel da želi preživeti cel vikend z njo v postelji, bogi santos
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

komentiranje rebelde - Page 2 Empty Re: komentiranje rebelde

Objavlja by *Pinky.Girl^* Sob Nov 01, 2008 12:25 pm

Ja **lolish** anda robertin govor je biu fuul zakon
pol jst sm bla tut fuul slabe vole zard tega ker miguel ne oprosti mii...
pa zato ker je diego res took nesramn do roberte...
pa ja anda kko je lupe grdo zavrnila santosa
*Pinky.Girl^*
*Pinky.Girl^*
×Adminka×
×Adminka×

Female
Število prispevkov : 1852
Age : 29
Location : Elite way school**
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : So zakoon...Rbd rulla**
Kje si izvedel za forum? : Je moii forum**

https://rebelde-rbd.forumactif.com/index.htm

Nazaj na vrh Go down

komentiranje rebelde - Page 2 Empty Re: komentiranje rebelde

Objavlja by **lolish** Sob Nov 01, 2008 1:20 pm

ja miguel je res ful trmast in zato noče oprostiti mii ampak ona pa mu še zdaj ni povedala da mu že kar nekaj časa verjame, da je nedolžen, kr potem bi bilo mogoče drugače, sam po tistem kar mu je franco tako lepo povedal bi lahko vsaj malo spremenil mnenje, ko je to kasneje povedal tudi roberti
sam lupe bo verjetno zlo hitro žal da je tako ravnala s santostom kr ma že takšen karakter in ne more biti dolgo jezna na nikogar, ko bo malo premislila kaj je rekla bo ugotovila, da je bla ful nesramna in se mu bo šla opravičit
za to da bi vedel kaj bo naredila lupita sploh ne rabiš napovedi v naprej kr ma tako vlogo da že vnaprej veš kako bo ravnala
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

komentiranje rebelde - Page 2 Empty Re: komentiranje rebelde

Objavlja by *Pinky.Girl^* Sob Nov 01, 2008 1:27 pm

Ja za lupito pa res....pumoje bo šla takoj do njega...
*Pinky.Girl^*
*Pinky.Girl^*
×Adminka×
×Adminka×

Female
Število prispevkov : 1852
Age : 29
Location : Elite way school**
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : So zakoon...Rbd rulla**
Kje si izvedel za forum? : Je moii forum**

https://rebelde-rbd.forumactif.com/index.htm

Nazaj na vrh Go down

komentiranje rebelde - Page 2 Empty Re: komentiranje rebelde

Objavlja by **lolish** Tor Nov 04, 2008 6:30 pm

men gre pilar že kar malo na živec, vedno dela neke težave, kadar nikogar ne zatoži očetu, takrat naredi neko drugo bedarijo, ampak men se zdijo te njene bedarije bv, če jih primerjamo s robertinimi nimajo smisla ampak hvalabogu da je zdaj vsaj enkrat priznala kar je naredila, čeprav samo zaradi galie(bravo galia!!!) pa pascual je bil tut beden ko je govoril da naj se pilar potuhne za nekaj časa da se bo škandal polegel

tam kjer je roberta pa je vedno zabava:hehe: , ful mi je bla smešna ko ni takoj upala politi diega in kak so se pol polivali s sokovi, pa da sploh ni bila huda na diega ampak da ga je polila sam zato da so se lahko smejali hehe
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

komentiranje rebelde - Page 2 Empty Re: komentiranje rebelde

Objavlja by **lolish** Tor Nov 04, 2008 9:57 pm

kako je blo dans lepo ko je rocco zapel to pesem vico fuuul lepo, ko bi kdo za mene pel pesem Shame
sol------ Jezen zdaj bo izkoristila ko sta se mia in celi spričkali,jooooooooj Jezen
diego pa roberta ko sta plesala je zgledalo kot da se bosta vsak čas poljubla
I love you
ful sta bla dobra
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

komentiranje rebelde - Page 2 Empty Re: komentiranje rebelde

Objavlja by Robertita* Tor Nov 04, 2008 10:05 pm

tisto kar je nakoncu govoril diego o roberti pa jo tko gledau je blo tko sweet I love you pa lpo sta plesala sam škoda kr se je pole diego ''ustrašiu'' I love you
Robertita*
Robertita*
...rebeldek...
...rebeldek...

Female
Število prispevkov : 576
Age : 29
Location : con RBD
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so enostavno the best
Kje si izvedel za forum? : z oglaševanja na rebelde.si xd

Nazaj na vrh Go down

komentiranje rebelde - Page 2 Empty Re: komentiranje rebelde

Objavlja by **lolish** Pet Nov 14, 2008 10:07 pm

dons je roberta napletla ful dobro zgodbo, ko je rezlagala ravnatelju kaj so delali hehe
pa vico je bla ful luškana, ko je imela v rokah malega brateca
mia pa miguel Žalosten ŽalostenŽalosten
pa lepo da je giovanni nazaj, pa da je thomas prekinil z raquel, kr ona mi gre zlo na živce Jezen, do zdaj se je motala okrog thomasa, samo da nebi bil on slučajno srečen z anito, zdaj pa se bo začela še okrog teota motati, jooooooooooj jaz bi jo kar zadavla če bi bila na mestu jose lujan al pa anite Jezen Jezen

a kdo mogoče ve kako dolgo bosta sol in diego še skupi??
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

komentiranje rebelde - Page 2 Empty Re: komentiranje rebelde

Objavlja by *rbd* Pet Nov 14, 2008 10:17 pm

Danes.,pa sem jst prov jezna na miguela,k se je z uno romino valov :angry:pol ga je pa mia spet zalotila,boga je,ne bi ji smev tega počet. Žalosten Ja,pa uno k jreroberta naredila lupiti mi pa tud ni blo všeč.Najbol naživce,pa mi je šla danes tud lola,k je prov firbčna s kom je bla njena sestra,pa kaj jo to briga,jst bi ji že pokazala. Zelo vesel
*rbd*
*rbd*
...mini rebeldek...
...mini rebeldek...

Female
Število prispevkov : 253
Age : 34

Nazaj na vrh Go down

komentiranje rebelde - Page 2 Empty Re: komentiranje rebelde

Objavlja by **lolish** Pet Nov 14, 2008 10:34 pm

*rbd* je napisal/a:Danes.,pa sem jst prov jezna na miguela,k se je z uno romino valov :angry:pol ga je pa mia spet zalotila,boga je,ne bi ji smev tega počet. Žalosten Ja,pa uno k jreroberta naredila lupiti mi pa tud ni blo všeč.Najbol naživce,pa mi je šla danes tud lola,k je prov firbčna s kom je bla njena sestra,pa kaj jo to briga,jst bi ji že pokazala. Zelo vesel
jaz ne razumem kako, da če miguelu ne paše da je z romino,zakaj je enostavno ne dvigne dol s sebe, saj pa ni tako težka joooooooooooj, sam res boga mia Žalosten
roberta pa je hotela lupiti samo pomagati, ampak saj je kasneje ugotovila, da je lupe že zaljubljena v santosa in ju bo verjetno zdaj pomagala spraviti skup
loli bi pa jaz, če bi bila lupita zavezala jezik tako, da bi ji zagrozila da bom očetu povedala za vse njene bedarije če bo še naprej vtikala nos v moje zadeve ali pa bi si nekaj izmislila in jo prisilila da neha
če pa bo za to zvedla roberta pa ji bo že ona pokazala kar ji gre Jezen Jezen
**lolish**
**lolish**
×Moderatorka×
×Moderatorka×

Female
Število prispevkov : 1750
Age : 31
Zakaj so ti všeč RBD in Rebelde? : ker so preprosto najboljši
Kje si izvedel za forum? : oglaševanje po drugih forumih

Nazaj na vrh Go down

komentiranje rebelde - Page 2 Empty Re: komentiranje rebelde

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu